Na każdą okazje
Strona główna >> Literatura naukowa >> Nauka
Luszniewicz Andrzej
cena: 26.19
Książka składa się z elementarnego wprowadzania do problematyki wnioskowania statystycznego oraz omówienia zagadnień teorii weryfikacji hipotez statystycznych.Autor główny nacisk położył na charakterystykę metod, podanie warunków ich stosowania i ukazanie sposobów merytorycznej interpretacji otrzymywanych wyników badania prób losowych.
Seligson Paul
cena: 10.32
Książka przeznaczona dla uczniów szkół średnich, osób przygotowujących się do matury i do egzaminów na studia. Przyda się także tym , którym gramatyka języka angielskiego sprawia trudności. W książce: zwięzłe wytłumaczenie zasad stosowania angielskich przyimków, liczne przykłady poprawnego ich użycia, ćwiczenia umożliwiające utrwalenie poznanych reguł, klucz do ćwiczeń.
Gretkowska Manuela
cena: 34.31
Polka zawiera, co w prozie Manueli Gretkowskiej najlepsze : celne obserwacje paradoksów współczesności, błyskotliwe eseje, zmysłowe relacje z podróży oraz pełne ironii i poezji opisy codzienności.
Lech Bartłomiejczyk
cena: 10.71
Matura 2005 coraz bliżej. To, jak będzie wyglądać, jest na razie zagadką. Materiału do przerobienia jest bardzo dużo. Jeśli chcesz podejść do matury bez stresu, rozpocznij powtórkę już teraz.
Carreras Jose
cena: 25.71
Książka nie tylko dla miłośników opery. Zawiera opis czterdziestu dzieł operowych: najważniejsze dane dotyczące każdej z oper, ich krótką charakterystykę i streszczenie libretta. Do opisu każdej opery dołączono tekst jednej arii, a także ciekawostkę: trzy, cztery przepisy kulinarne typowe dla regionu, w którym rozgrywa się akcja dzieła.
 
 
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego ESCpartners.pl. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.pl.Wykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
0.023658037185669