Na każdą okazje
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Przewodniki
Pawlak Roman
cena: 47.21
Książka ta to zbiór informacji o zabytkowych ratuszach w Polsce. W niektórych ratuszach obecnie znajdują się muzea. Z budowlami tymi wiąże się też nierozerwalnie historia miasta i ludzi. Odwiedzenie ratuszy może być pretekstem do zobaczenia wielu interesujących miejscowości.
Nowiński Krzysztof
cena: 46.35
Neogotycka rezydencja w kwiatach Pałace między jeziorami Zamki wyrastające ze skał Fascynujące wąwozy
Gwizdalanka Danuta
cena: 39.56
Publikacja dotycząca repertuaru kameralnego napisana z myślą o słuchaczach koncertów, audycji radiowych i coraz liczniejszych kolekcjonerach płyt.
Robert Sypek
cena: 34.42
Na kartach książki przedstawiono historię i piękno zamków, grodów średniowiecznych i miast warownych tej malowniczej krainy. Przewodnik, będący katalogiem historyczno-turystycznym w sposób szczegółowy omawia każdy zabytek. Opisy zostały wzbogacone o dodatkowe informacje z zakresu wydarzeń, które miały miejsce pod ich murami np. oblężeń, potyczek i legend. Całość zilustrowano kolorowymi zdjęciami, rekonstrukcjami i planami. W książce zawarto opis m.in. takich miejscowości jak; Częstochowa (umocnienia klasztoru na Jasnej Górze), Mirów, Bobolice, Ogrodzieniec, Ojców, Pieskowa Skała, Tyniec, Kraków, Będzin i inne
Evensberget Snorre
cena: 68.71
Ponad 800 zdjęć, rysunków i map, przekroje i rzuty najważniejszych obiektów, spacery, trasy widokowe i wycieczki, gdzie zjeść, gdzie się zatrzymać i jak się poruszać.
 
 
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego ESCpartners.pl. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.pl.Wykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
0.0120849609375