Na każdą okazje
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Hodowla
cena: 41.18
Drugi tom podręcznik dla techników rolniczych "Hodowla zwierząt".
cena: 41.18
Omówione zagadnienia : podstawy anatomii i fizjologii zwierząt gospodarskich, podstawy żywienia zwierząt, chów bydła.
Kruszewicz Andrzej,Manelski Błażej
cena: 24.94
Bażanty zachwycają ludzi barwami swego upierzenia. Jest to nieudomowiony ptak, hodowany masowo, na wszystkich zasiedlonych przez ludzi kontynentach. W ostatnich latach hoduje się i wypuszcza na wolność gatunki zagrożone wyginięciem.Książka ma służyć pomocą wszystkim hodowcom bażantów i innych, blisko z nimi spokrewnionych gatunków azjatyckich ptaków.
Lisowski Paweł
cena: 20.47
Książka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pszczół nie sięgając do literatury ściśle fachowej.
Soltis Andrew
cena: 29.93
Minęło ponad 30 lat od dnia, kiedy Bobby Fischer w pojedynkę wydarł tytuł szachowego mistrza świata byłemu Związkowi Radzieckiemu, a mimo to nadal podziwiamy jego piękną grę. Fischer opisał swoje poczynania w książce Moich 60 pamiętnych partii. Jej nakład był wyczerpany przez pewien czas.Obejmowała ona jednak tylko okres do roku 1967, a więc długo przed końcem jego kariery. Wybitny szchista, Andrew Soltis, ponownie prześledził karierę szachową Bobby&39;ego od czsaów, gdy ten był nastolatkiem aż do jego ostatniego meczu z Borysem Spasskim w roku 1992, dokonując świeżej i dogłębnej analizy 100 arcydzieł szachownicy, które uczeniły z Fischera żywą legendę szachów.
 
 
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego ESCpartners.pl. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.pl.Wykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
0.010190963745117