Na każdą okazje
Strona główna >> Uczniowie i Studenci
Młynarz Robert
cena: 14.90
Książka przeznaczona dla absolutnie początkujących użytkowników komputera. Autor stara się przeprowadzić Czytelnika przez zawiłości programów komputerowych. Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo omówione, tak aby Czytelnik uzyskał pewność i swobodęw posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami pracy.
Seligson Paul
cena: 10.32
Książka przeznaczona dla uczniów szkół średnich, osób przygotowujących się do matury i do egzaminów na studia. Przyda się także tym , którym gramatyka języka angielskiego sprawia trudności. W książce: zwięzłe wytłumaczenie zasad stosowania angielskich przyimków, liczne przykłady poprawnego ich użycia, ćwiczenia umożliwiające utrwalenie poznanych reguł, klucz do ćwiczeń.
Nożyńska - Demianiuk Agnieszka
cena: 16.25
To książka przeznaczona dla uczniów szkół średnich, którzy pragną przygotować siś do pisania drugiej części zewnętrznego egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym - tekstu sprawdzającego rozumienie czytanego fragmentu publikacji.
Lech Bartłomiejczyk
cena: 10.71
Matura 2005 coraz bliżej. To, jak będzie wyglądać, jest na razie zagadką. Materiału do przerobienia jest bardzo dużo. Jeśli chcesz podejść do matury bez stresu, rozpocznij powtórkę już teraz.
Wiśniewski Krzysztof
cena: 30.10
Zrozumienie przepisów prawa o ruchu drogowym, umiejętność kierowania samochodem oraz znajomość zasad pierwszej pomocy i podstawowych czynności obsługowych są koniecznymi warunkami bezpiecznego poruszania się po drogach. Stanowią one także minimum wiedzy wymaganej na egzaminie na prawo jazdy kategorii B. Przygotowanie się do egzaminu znacznie ułatwi niniejszy podręcznik, opracowany na podstawie najnowszych przepisów o ruchu drogowym, zawierający wszystkie treści objęte programem szkolenia. Przykładowe testy egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii B, zamieszczone po każdym dziale, stanowią ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania i służą ugruntowaniu wiedzy.
 
 
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego ESCpartners.pl. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.pl.Wykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
0.028018951416016